Nacházíte se: ZŠ Lingua - Mateřská škola - Oddělení Puštík - Petra Mašíková

Oddělení Puštík - Petra Mašíková

Oddělení Puštící bude  otevřeno od školního roku 2017-2018, kapacita oddělení je 10 dětí. Program bude  v korespondovat s programem současné školky "Sovička".

Pedagogický tým:

• Petra Mašíková
  • Nikola Štorová
  • Děti přicházejí do MŠ do 8.00 hodin, poté se ZŠ zamyká. Zvažte prosím, včasný příchod - nejlépe do 7.45 hodin, ať máte dostatek času na převlečení, rozloučení a opuštění MŠ. Rodič předá dítě učitelce ve třídě. Dítě nesmí přijít do MŠ bez doprovodu. Provoz MŠ končí v 16,30 hodin, prosím vyzvedávejte děti včas.

Informace pro rodiče - logopedie

Logopedie bude vždy ve středu - 8,55-9,40 h.

Děti jsou rozdělené do dvou skupin. Skupiny se budou střídat 1x za 14 dní. Začínáme 7.11. / 1. skupina /. Děti budou mít nelinkovaný sešit, který budou nosit na každou logopedii.

1. skupina: Malinová N.

Malinová M.

Vybulka M.

2. skupina:  Tesařová N.

Přivřel T.

Šruma O.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kroužek předškoláka

Ve středu 9. ledna 2019 začíná na naší škole kroužek předškoláka. Lekce budou probíhat vždy ve středu od 15 do 16hodin.

Děti budou mít s sebou: přezůvky, pastelky, obyčejnou tužku, pitíčko vše v batohu. Děti si vyzvedne ve školičce p. učitelka, která bude mít předškoláčka. Po skončení v 16 h., vyzvedávají rodiče děti v 1. třídě  2. patro školy. Platba v kanceláři školy nebo na účet školy.

Informace pro rodiče - únor

1.2. Pololetní prázdniny školička uzavřena.

6.2. Technický klub děti si vyzkouší  stavby z polytechnické stavebnice.

7.2. Divadelní představení, které se koná ve škole. Divadelní pohádka " Co se nese v lese".

11.2. Bruslení

13.2. Karneval se Sváťou - děti si přinesou karnevalové kostýmy. Karneval se koná v tělocvičně školy od 9,00-11,00 h.

14.2. Ekologická výchova - Sever

15.2. Dopolední dílničky v Rozmarýnu

25.2. Bruslení

Jarní prázdniny školička uzavřena od 18.2.- 22.2.

Výskyt planých neštovic

Upozorňujeme rodiče, že v MŠ máme výskyt planých neštovic.

Informace pro rodiče - březen

5.3. Divadlo K.H.Máchy - Dášenka čili život štěněte.

Odcházíme ze školičky v 8,30 h., návrat v 10,30 h.

6.3. Rozmarýn - tvořivé dílničky

Odcházíme ze školičky v 9,45 h., návrat na oběd.

7.3. Basketbal - odcházíme v 8,30 h., ze školičky návrat 10,30 h.

Děti budou mít s sebou: sportovní oblečení, obuv do tělocvičny, podepsané pitíčko.

11.3. Bruslení odcházíme ze školičky v 7,30 h., nebo se sejdme v 8,00 h. na zimním stadionu.

Děti budou mít svačinu z domova, podepsané pitíčko, brusle, sportovní oblečení, rukavice, přilbu.

12.3. Ekologie - výukový program pro předškoláky.

Odcházíme ze školičky v 9,30 h., návrat na oběd.

12.3. Karneval se Sváťou, který se koná v tělocvičně školy od 12,00-14,00 h.

Děti si přinesou karnevalovou masku,  podepsané pitíčko.

25.3. Bruslení odcházíme ze školičky v 7,30 h., nebo se sejdme v 8,00 h. na zimním stadionu.

Děti budou mít svačinu z domova,  podepsané pitíčko , sportovní oblečení, rukavice, přilbu, / poslední bruslení /.

28.3. Basketbal odcházíme ze školičky v 8,30 h., návrat v 10,30 h.

Děti budou mít s sebou: podepsané pitíčko, sportovní oblečení, obuv do tělocvičny.