Nacházíte se: ZŠ Lingua - Aktuality - Němčina v zimě na ZŠ Lingua Universal

Němčina v zimě na ZŠ Lingua Universal

Za posledních pár měsíců vyjeli hned dvakrát do Německa, a to jak 1. stupeň, na návštěvu kamarádů na ZŠ v Pirně a společnou prohlídku ZOO v Drážďanech, tak stupeň 2. na vánoční Striezelmarkt.

Velká gratulace patří i všem němčinářům, kteří měli odvahu a rozhodli se složit mezinárodně uznávané zkoušky z německého jazyka Goethe Zertifikat – Fit in Deutsch A1, A2.

Zajímavé aktivity probíhaly také při realizaci e-twinning projektu „Ich, du und wir“ se školou v Turecku, kde děti představily svou třídu, školu a okolí a nyní netrpělivě očekávají informace v němčině od svých zahraničních kamarádů.

Třešničkou na dortu bylo už jen vánoční psaní dopisů dětí 1. stupně německému Christkind do Berlína, od něhož se každý dočkal milé odpovědi.

V těchto dnech vrcholí školní kolo soutěže cizích jazyků a my přejeme všem zúčastněným hodně úspěchů!

Naši němčináři jsou prostě prima a my jim přejeme Viel Spaß mit Deutsch!!!JJJJ

Vloženo dne: 15.1.2018|