Nacházíte se: ZŠ Lingua - Aktuality - Kavárna s rodiči

Kavárna s rodiči

Jde o neformální posezení vedení školy, rodičů a pedagogů v přátelské atmosféře. Cílem schůzky je zvýšit informovanost o škole.

Paní ředitelka ing. B. Ježková ve své prezentaci představila financování školy, přiblížila pokračující rekonstrukci školního dvora Zelená oáza, předložila výukové a vzdělávací novinky pro další školní rok, například zavádění Clilu do výuky některých předmětů, dějepisné exkurze, zapojení do programu Edison a další.

Po prezentaci následovaly otázky z řad rodičů. Za otevřené jednání a maximální vstřícnost   poděkoval jeden z rodičů paní ředitelce, která se svým pedagogickým sborem vytváří optimální atmosféru žákům a neustále se snaží zvyšovat kvalitu výuky, zlepšovat dětem prostředí a každý školní rok přichází s novými náměty.

Posezení poskytlo také možnost individuálního popovídání rodičů s učiteli.

Celková atmosféra Kavárny rozšiřuje spolupráci školy s rodiči a zároveň naslouchá novým výzvám ze strany rodičů.

Příští kavárna se uskuteční na podzim.

Vloženo dne: 13.4.2019|