1. Letní sportovně jazykový kurz

    1
    Letní sportovně jazykový kurz
  2. Zimní výcvikový kurz

    1
    Zimní výcvikový kurz
  3. Začátek školního roku

    1
    Začátek školního roku
  4. Školní družina

    1
    Školní družina
  5. Zakončení školního roku

    1
    Zakončení školního roku
  6. Mateřská škola

    1
    Mateřská škola
  7. Základní škola

    1
    Základní škola
  8. Měsíc zdraví

    1
    Měsíc zdraví
  9. Kroužek předškolní přípravy

    1
    Kroužek předškolní přípravy
  10. Úspěšní žáci

    1
    Úspěšní žáci

Vítejte na ZŠ LINGUA Universal


Plán činnosti školy

Organizace školního roku 2015/2016:

 

11.9. Cyklopeleton pro školy 

20.9.-27.9. Výjezd Velká Británie - Hrnčířová, Modrová

Říjen: Měsíc zdraví: besedy, přednášky akce

2.10. Ples Koliba

Podzimní prázdniny 29. října a 30. října 2015

4.10. - 9.10. Hamburg, Německo

24.11 Rodičovské schůzky od 17:00

27.11. Vánoční tvoření

17.12 Vánoční besídka, Dům kultury

Vánoční prázdniny: 18.12.2015 – 3.1.2016

19.1. Rodičovské schůzky od 17:00

26.1. Uzávěrka známek

28.1. Vysvědčení

Pololetní prázdniny: 29. ledna 2016

Hory II. stupeň a 5. třída: 20.2-27.2.2016

Hory I. stupeň: 27.2.2015 – 6.3.2016

Jarní prázdniny: 7.3.2016 - 13.3.2016

Velikonoční tvoření 18.3. 2016

Velikonoční prázdniny: 24. března a  25. března 2016

26.4. Rodičovské schůzky od 17:00

Svět ve škole (návštěva studentů z programu ERASMUS) květen 2016

23. – 27. 5. 2016 – ozdravný pobyt MŠ, 1., 5. tř. Šlovice

14.6. Rodičovské schůzky od 17:00

20. – 24. 6. 2016 Ozdravný pobyt 2., 3., 4., 8. tř. Šlovice

27.6. Uzávěrka známek

30.6. Předávání Vysvědčení – Dům kultury

Srpen: letní kurz 2016 so 30.7.2016 - pá 5.8.2016


 

Rychlý kontakt
  • LINGUA UNIVERSAL
  • telefon: 416 733 690
  • fax: 416 732 526
  • e-mail: info@zslingua.cz
  • bankovní účet: KB 19-5908910277/0100
VEDENÍ ŠKOLY:
  • ředitelka: Ing. Blanka Fránová Ježková
  • statutární zástupce: Mgr. Blanka Ježková
  • zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň: Mgr. Hana Ženklová
  • zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň: Mgr. Irena Tvrzníková
  • ekonom/daňový poradce: Pavel Hrstka
  • sekretářka: Ing. Martina Suchánková
  • správce školy: Markéta Blínová