Nacházíte se: ZŠ Lingua - Týdenní plán - 3. TŘÍDA – Mgr. Věra VODIČKOVÁ

3. TŘÍDA – Mgr. Věra VODIČKOVÁ

Rozvrh:

k nahlédnutí na skolaonline

Učivo v týdnu 22. - 26.1.:

ČJ učeb. 57 - 59  PS II.díl  str. 5, 6

Čtení - Mimočítanková četba děti z Bullerbynu. Mrzí mě, že si děti doma knihu nečtou, takže budu muset trochu zpřísnit hodnocení domácí přípravy. crying

M - PS II str. 6, 7    učebnice 48 - 52,       Geo 122, PS 38/1

PRV - 29   PS 36 -  nás čeká opakování z prvouky (viz. skolaonline)

Na příští pololetí navrhuji zaplatit částku 300 Kč. (Divadlo opět zvedlo cenu představení pro děti, tentokrát již na 70 Kč.) Třídní fond prosím zaplaťte do konce ledna.

Bruslení a TV: V hodinách TV nesmějí mít žákyně visící náušnice, pouze tzv. "pecky".

Bruslit můžeme chodit pouze ve spolupráci s panem učitelem Hříbalem, který děti letos má na TV. Měly by to být sudé týdny, 4. - 6. hodina (na ledě 12 - 13 hod.). Vzhledem k tomu, že vyučující děti ještě dobře nezná, půjdeme poprvé bruslit až 10. ledna.

Ozdravný pobyt bude v Poslově mlýně, v termínu 25. - 27.6. 2018

Mimočítanková četba:

Další kontrola čtenářských deníků bude po zimním ozdravném pobytu. Tituly, které budeme číst společně: Tatínku, ta se ti povedla, Děti z Bullerbynu.

Příklady knih pro letošní rok jsou uvedené v seznamu. Věřím, že každé dítě během roku přečte 5 - 8 knih. Některé budeme číst společně, tak jak tomu bylo v minulém roce.

• ekonom/daňový poradce: Pavel Hrstka
  • sekretářka: Ing. Martina Suchánková