Jak je to se stravováním

Součástí zdravého vývoje dítěte je samozřejmě i plnohodnotná a vyvážená strava. V Lingua Universal dbáme na životosprávu vašich dětí. Už od mateřské školy se v nich snažíme budovat zdravý přístup k jídlu.

Stravování v mateřské škole

Děti v mateřské škole dostávají samoobslužné svačiny i oběd přímo ve školce, každé oddělení má svou vlastní výdejnu pokrmů. Děti do jídla nikdy nenutíme a dáváme jim možnost si přidat. Kromě vody, jíž mají děti k dispozici po celý den, nabízíme i další nápoje --  nesycené šťávy, čaje a vitaminové nápoje.

Jsme otevřeni také alternativním způsobům stravování a rodiče se na nás mohou kdykoliv obrátit v případě zájmu o změnu jídelníčku.

Více o stravování v MŠ

Stravování na základní škole

Žáci základní školy mají k dispozici Centrální školní jídelnu, která se postará o jejich pravidelné a kvalitní stravování. Součástí oběda v obou jídelnách bývá polévka, hlavní jídlo a nápoj.

Škola také provozuje školní bufet, kde si žáci během velké přestávky mohou nakoupit svačiny. V pravidelné nabídce vždy najdou čerstvé pečivo z pěkárny pana Kohna, minerální vodu, džusy a dotované výrobky z Bohušovické mlékárny zdarma.

Více o školní jídelně
Více o školním bufetu

Chcete vědět, jak to u nás vypadá?

Přijďte s k nám podívat