Nacházíte se:  »  ZŠ a MŠ LINGUA UNIVERSAL  »  Novinky  »  Techdays

Techdays

Veletrh Techdays na výstavišti v Litoměřicích přivítal v pátek 4. 10. naše žáky z 9. třídy. V letošním školním roce na ně čeká zodpovědný úkol, a to na jakou střední školu podají přihlášku. Pokud ještě nemají v této otázce jasno, právě veletrh, prezentující SŠ technického zaměření v regionu, jim může pomoci. Společně se studentkou procházeli hlavní pavilony, kde se představovali litoměřické střední školy a učňovské obory. Dle vlastního zájmu si mohli deváťáci projít další pavilony, ve kterých bylo možné zkusit si i praktické věci technického směru. U stánků obdrželi informační materiál a mohli klást otázky k dané střední škole. Na Techdays navazuje listopadová výstava středních škol na Litoměřicku, které se rovněž naši žáci zúčastní.

Datum: 6.10.2019