Nacházíte se:  »  ZŠ a MŠ LINGUA UNIVERSAL  »  Novinky  »  Výstava škol

Výstava škol

Tradičně v Domě kultury v Litoměřicích proběhla 12. 11. Výstava škol, která žákům nabízí prezentaci středních škol. Nechyběli naši deváťáci, kteří sem přišli pro další informace k volbě střední školy. Někteří se sem dokonce vrátili i odpoledne. Mohli dostat odpovědi na otázky o dané škole, také si odnášeli materiály o studiu a kontakty.

Zaznamenala jsem jejich názory:
U spousty škol jsme si mohli vyzkoušet i různé aktivity.
Mohli jsme se poradit a seznámit s některými obory.
Odnesl jsem si spoustu dalších informací.
Výstava se povedla, u jednotlivých stánků stáli zástupci ze škol a lákali nás na svou školu podáváním informací a rozdáváním letáčků.
Je super, že školy o sobě tolik informovaly a představily žáky s jejich dovednostmi.
Studium na střední škole jsme mohli prokonzultovat s pedagogy a žáky prezentujících škol.
Výstava byla velmi užitečná. Měli jsme z čeho vybírat a dál popřemýšlet, na jakou se vydáme.
Hodně mi výstava pomohla, odnesla jsem si dost materiálu a získala další přehled o školách.

Datum: 14.11.2019