Nacházíte se:  »  ZŠ a MŠ LINGUA UNIVERSAL  »  Novinky  »  Zkouška Cambridge English „KET“

Zkouška Cambridge English „KET“

I v letošním školním roce se žáci 7., 8., a 9. tříd mohou připravovat v rámci zájmové činnosti na zkoušku z anglického jazyka. Zkouška KET Cambridge English je mezinárodní zkouškou uznávanou středními školami, univerzitami a soukromými i veřejnými zaměstnavateli v celém anglicky mluvícím světě.

Příprava bude probíhat každou středu od 14.00 – 15. 30 hodin. Cena přípravného kurzu je pro naše žáky 600,- Kč, pro žáky z ostatních škol 800,- Kč. Začínáme 18. 9. 2019.

Key English Test ( KET) je zkouškou základní úrovně všeobecné angličtiny, jedné ze skupiny Cambridgeských zkoušek. Dokládá, že žáci ovládají základy angličtiny a že jsou schopni se dorozumět v každodenních situacích.

Zkouška se skládá ze tří částí – čtení, psaní, poslechu a mluveného projevu. Pořádá jí Britská rada v Praze a koná se za účasti rodilých mluvčích. Cena za zkoušku je 2. 800,- Kč. Tato částka se platí zhruba měsíc před konáním samotné zkoušky. /cca duben 2020/

Každý, kdo úspěšně složí zkoušku, obdrží mezinárodně uznávaný certifikát jako doklad o dosažené úrovni v AJ / A1, A2/, ti nejlepší mohou dosáhnout úrovně B1.

Datum: 6.9.2019