Kroužek předškoláka

Máte doma předškoláka a nedočkavě odpočítáváte dny do zápisu? Chcete mu zajistit tu nejlepší přípravu a usnadnit přechod na základní školu? Přihlaste ho na kroužek předškoláka. Během 17 lekcí se seznámí s prostředím školy hravou formou, pozná své budoucí učitele a spolužáky a procvičí si základní dovednosti potřebné k zápisu.

Cena kompletního kurzu: 2500 Kč
(17 lekcí, až do zápisu v dubnu 2024)
Přihlaste k nám i vaše dítě

Co vaše dítě čeká

Rozvoj základních dovedností

Vaše dítě si procvičí základní dovednosti jako je logické myšlení, početní představy nebo orientace v čase. Zápis i přechod na ZŠ zvládne bez problémů.

Seznámení se s prostředím školy

Hravou a zábavnou formou se děti seznámí s prostředím školy. Přechod na ZŠ pro ně díky tomu bude jednodušší.

Individuální přístup pro všechny

O děti se postarají učitelky z předškolních a 1. tříd. Každý dostane tolik pozornosti, kolik potřebuje. Individuální přístup je základním prvkem naší školy.

Přátelské a rodinné prostředí

Bezpečí, důvěra a empatie – to je to, co se u nás dostane všem dětem. Díky tomu se k nám budou chtít vracet.

Kdy kroužek probíhá

Kroužek předškoláka se skládá z celkem 17 lekcí. První lekce proběhne ve středu 22. listopadu a kroužek pokračuje až do zápisu v dubnu 2024. Poslední lekce proběhne 15. dubna 2024.

Termíny kroužku přeškoláka: 22. 11., 29. 11., 6. 12., 13. 12., 3. 1., 10. 1., 17. 1., 7. 2., 21. 2., 28. 2., 6. 3., 13. 3., 20. 3., 27. 3., 3. 4., 10. 4., 15. 4.

Jak se na kroužek přihlásit

Přihlásit dítě na kroužek předškoláka je jednoduché. Stačí nám zavolat, napsat e-mail nebo vyplnit kontaktní formulář napravo. Po vyplnění formuláře se vám co nejdříve ozveme, abychom vám potvrdili, že s vámi počítáme.
medailonek Ježková

Ing. Blanka Svobodová

svobodova@zslingua.cz

Odpočítáváte se svým budoucím školákem dny do zápisu?

Zkraťte si čekání a přijďte na den otevřených dveří

Zjistěte nejbližší termín