Stravování v MŠ

Děti se u nás stravují přímo v mateřské školce. Každá třída má vlastní výdejnu svačin a obědů, kam je jídlo dováženo z jídelny přímo v budově školy. Školní jídelna připravuje každý den plnohodnotnou a vyváženou stravu. Snažíme se v dětech pěstovat zdravý vztah k jídlu, do kterého je nikdy nenutíme, a dáváme jim možnost si přidat.

MŠ Lingua je na přání rodičů otevřená alternativním způsobům stravování dítěte, ať už z důvodu alergie, nechutenství či neoblíbenosti daného jídla. Rodiče se na nás mohou kdykoliv obrátit v případě zájmu o změnu jídelníčku.

Doba stravování

Dopolední svačina
8:30–9:00
Oběd
11:30–12:00
Odpolední svačina
14:30–15:00
Dbáme na zdravou životosprávu vašich dětí a snažíme se mezi dodávanými pokrmy udržovat vhodné intervaly. Výdej svačin je samoobslužný, oběd podávají paní učitelky na přání dítěte.

Ceník

do 6 let

Přesnídávka

Oběd

Svačina

12Kč

29 Kč

12 Kč

53 Kč

Součástí oběda je vždy polévka, hlavní jídlo a nápoj. Dětem nabízíme nesycené šťávy, čaje, voda a vitaminové nápoje.