Lingua Universal


Ten nejlepší start do života pro vaše dítě
Zjistěte o nás víc

Když jde o budoucnost vašich nejmenších...

Víme, že chcete pro vaše dítě udělat maximum. Ať už máte doma malého prvňáčka, nebo se vaše děťátko teprve chystá do školky, u nás se mu bude líbit.

Zakládáme si na individuálním přístupu a malých kolektivech, kde je každému dítěti věnováno dostatek pozornosti. Uplatňujeme moderní výukové metody, disponujeme kvalitním a bezpečným zázemím a klademe důraz na výuku cizích jazyků.

Vaše dítě už nebude chtít jinam.

chlapec při výuce

Proč je Lingua ta správná volba


Malé kolektivy ve všech třídách


Ve třídách máme maximálně 20 dětí. Díky tomu se můžeme každému z nich pečlivě věnovat a zajistit tak tu nejvyšší kvalitu vzdělání. V první třídě máme vždy asistenta pedagoga.

Bezpečné prostředí


Pro přijetí na Linguu je nutné projít přijímacím řízením, některé z dětí přicházejí přímo z mateřské školy nebo jsou účastníky kroužku předškoláka. Díky tomu a díky málo početným třídám všechny naše děti dobře poznáme a dokážeme předcházet šikaně a jiným sociálně patologickým jevům.

Individuální přístup pro všechny


Každý z žáků u nás dostane tolik pozornosti a času, kolik potřebuje. Víme, v čem je nadaný a co ho baví. Individuální přístup je základním prvkem naší školy.

Zjistěte si víc

Co říkají rodiče a žáci

Víme, že nejvíc dáte na reálné recenze a zkušenosti. Poslechněte si, jak naši školu popisují rodiče, kteří k nám poslali své děti a jaké zkušenosti s námi mají naši bývalí žáci.
medailonek váchová

Jana Váchová
maminka Štěpánky (rok ukončení 2016)


Pro naši dceru Štěpánku jsme ZŠ Lingua vybrali jednak z důvodu vzdálenosti od bydliště a také pro menší počet žáků ve třídách, individuální přístup a kvůli rozšířené výuce jazyků. Dcera byla ve škole spokojená. Po ukončení ZŠ vystudovala úspěšně gymnázium a nyní studuje na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy překladatelství a tlumočení.
prozatimní anonymní obrázek

Jana Pražáková
maminka Filipa (rok ukončení 2020)


Filipa jsme na ZŠ Lingua dali původně do školičky (předškolní třídy). Paní učitelka Ptáčková ve školičce byla tak úžasná, že Filip o jiné škole pro nástup do 1.třídy nechtěl ani slyšet. Volby jsme nikdy nelitovali. Díky menšímu počtu žáků ve třídě se učitelé s žáky dobře znají a ke každému žákovi se přistupuje individuálně. Na vysoké úrovni je i výuka cizích jazyků – němčiny a angličtiny. Po ukončení základní školy a nástupu na gymnáziu neměl Filip žádný problém, z žádného předmětu mu nechyběly znalosti.

 Náš Facebook

Naše videa

Partneři a spolupráce

Poznejte nás doopravdy

Navštivte náš den otevřených dveří

Zjistěte nejbližší termín