Nacházíte se:  »  ZŠ LINGUA UNIVERSAL  »  Oddělení Puštík - Petra Mašíková

Oddělení Puštík - Petra Mašíková

Oddělení Puštící bude  otevřeno od školního roku 2017-2018, kapacita oddělení je 10 dětí. Program bude  v korespondovat s programem současné školky "Sovička".

Pedagogický tým:

• Petra Mašíková
  • Nikola Štorová
  • Děti přicházejí do MŠ do 8.00 hodin, poté se ZŠ zamyká. Zvažte prosím, včasný příchod - nejlépe do 7.45 hodin, ať máte dostatek času na převlečení, rozloučení a opuštění MŠ. Rodič předá dítě učitelce ve třídě. Dítě nesmí přijít do MŠ bez doprovodu. Provoz MŠ končí v 16,30 hodin, prosím vyzvedávejte děti včas.

Informace pro rodiče - logopedie

Logopedie bude vždy ve středu - 8,55-9,40 h.

Děti jsou rozdělené do dvou skupin. Skupiny se budou střídat 1x za 14 dní. Začínáme 7.11. / 1. skupina /. Děti budou mít nelinkovaný sešit, který budou nosit na každou logopedii.

1. skupina: Malinová N.

Malinová M.

Vybulka M.

2. skupina:  Tesařová N.

Přivřel T.

Šruma O.

Kroužek předškoláka

Ve středu 9. ledna 2019 začíná na naší škole kroužek předškoláka. Lekce budou probíhat vždy ve středu od 15 do 16hodin.

Děti budou mít s sebou: přezůvky, pastelky, obyčejnou tužku, pitíčko vše v batohu. Děti si vyzvedne ve školičce p. učitelka, která bude mít předškoláčka. Po skončení v 16 h., vyzvedávají rodiče děti v 1. třídě  2. patro školy. Platba v kanceláři školy nebo na účet školy.

Informace pro rodiče - duben

2.4. Dopravní hřiště - 8,00-9,30h.

Děti budou mít s sebou: sportovní oblečení, cyklistickou helmu / je povinná /, podepsané pitíčko, malou zdravou mlsku.

Odcházíme ze školičky v 7,50 h., prosím o včasný příchod.

5.4. Basketbal

8.4. Odpolední akce ve spolupráci se Zdravým městem Litoměřice - " Ukliďme si město".

Kdo zůstane odpoledne ve školičce zapojí se od 14,00h. do úklidu školního dvora společně se školáky.

9.4. Velikonoční tvořivé dílny v Rozmarýnu.

15.4. Odpolední velikonoční workshop pro rodiče a děti, který se koná od 14,00 h.

Společně si vyrobíme velikonoční výrobky.

17.4. Den Země na Ekologii

Děti budou mít s sebou: podepsané pitíčko, malou zdravou mlsku vše v batohu.

25.4. DDM Rozmarýn - Den Země v Jiráskových sadech.

Děti budou mít s sebou: sportovní oblečení, pitíčko v batohu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ZÁPISY DO ZŠ A MŠ NA ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 se uskuteční  23.4. a 24.4. 2019 od 14.00 do 17.00 hodin.

Rodiče se mohou na konkrétní termín předem objednat v kanceláři školy na telefonu 416 733 690 nebo 739 036 333.

S sebou si prosím,  přineste rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce, rozhodnutí o odkladu školní docházky.

Těšíme se na Vás a vaše děti

Velikonoční prázdniny: čtvrtek 18. dubna a  pátek 19. dubna 2019, pondělí 22. dubna 2019.

Školička uzavřena.

Informace pro rodiče - květen

1.5. Státní svátek školička uzavřena.

3.5. Keramika

7.5. Dopravní hřiště

Odcházíme ze školičky v 8,15 h., prosím o včasný příchod do školičky.

8.5. Státní svátek školička uzavřena.

13.5. Celodenní výlet - Indiánská vesnička Rosehill.

Vybíráme 300Kč na vstup a dopravu.

Děti budou mít s sebou: oblečení do přírody, jídlo na celý den, pitíčko.

14.5. Dopravní hřiště

Odcházíme ze školičky v 8,15 hod., návrat v 10,00 hod.

15.5. "DÁVEJ POZOR, ANEB ŽIVOT BEZ ÚRAZŮ"

Odcházíme ze školičky v 8,15 hodin, prosím o včasný ranní  příchod.

Akce se koná v Jiráskových sadech.  Děti budou mít s sebou: sportovní oblečení, pitíčko v batohu.

16.5. Ekologie

Výukový program pro předškoláky.

17.5. Basketbal

Děti budou mít s sebou: sportovní oblečení,  obuv do tělocvičny, podepsané pitíčko.

Odcházíme ze školičky v 8,30 hod.

22.5.-24.5. OZDRAVNÝ POBYT ZABABEČ

28.5. Dopravní hřiště

Odcházíme ze školičky v 8,15 hod., prosím o včasný ranní příchod.

Informace pro rodiče - červen

4.6. Dopravní hřiště

5.6. Divadlo "POTUTELNÝ KABARET"

6.6. Sportovní den, který se koná na Střeleckém ostrově. Děti budou mít s sebou: sportovní oblečení, vhodnou obuv, pitíčko.

7.6. Finále basketbalu, které proběhne na venkovním hřišti ZŠ Masarykova od 9.00 hodin.

Děti budou mít s sebou: sportovní  oblečení, hnědé tričko, vhodnou obuv, pitíčko.

11.6. Ekologie

18.6. Dopravní hřiště

19.6. Ekologický progarm " Po stopách zvířat " .

25.6. Děti si přinesou  tašku na polštář, deku, výkresy a desky.

26.6. Výlet na Radobýl

27.6. Odpolední akce pro rodiče a děti v Domě kultury od 17,00-19,00 h.

Hlavní vchod bude otevřen od 16,30 hodin.

Rozloučení s dětmi a pasování na školáky. Všichni jste srdečně zváni!

28.6. Ředitelské volno, MŠ uzavřena.

Děkuji rodičům za skvělou spolupráci během školního roku :D

Krásné léto!!!